הבטחת בנייה איכותית

עמידה בתקנים ורגולציה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבניה ובתקציב

בניה בראש שקט

תכנון מדויק וחסכוני

קבלנים רשומים, מנוסים ובפיקוח המרכז

מעוניינים להתקדם בבטחה לעבר ביתכם החדש?

אנא השאר פרטיך ונציג של המרכז הישראלי לתכנון ובניה יחזור אליך לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

בנו את בית חלומותיכם בפיקוח ובליווי
של המרכז הישראלי לתכנון ובניה
בפיקוח ובליווי

Couple 5.png

בניית בית פרטי – חמש סיבות לעבוד עם חברת ניהול

עסקאות נדל"ן, הן העסקאות היקרות ביותר שנעשה בימי חיינו – והאפשרות לבניית בית פרטי על קרקע שהיא בבעלותכם, מגלמת בחובה את ההזדמנות להגשים את כל החלומות בעיצוב הבית שלכם – החל מחלוקת החדרים בבית, ועד לנקודות החשמל וצבע החיפויים.

אם מזדמנת לכם האפשרות לבנות את הבית שלכם, בתהליך שיכלול תכנון אדריכלי והנדסי, בנייה, ועיצוב הבית – דעו, כי מדובר בתהליך שבניהול נכון, יביא לכם סיפוק ,אושר, גאווה ושביעות רצון. ביחד עם זאת – בניהול כושל של הפרוייקט ואנשי המקצוע שיקחו בו חלק – בניית בית פרטי עלולה להפוך לתהליך מייאש, מתיש, יקר ומתמשך, במהלכו תמצאו את עצמכם מוציאים יותר כסף ממה שתכננתם, שקועים בפרוייקט יותר זמן משתכננתם, ובסופו של דבר – לא מקבלים את התוצאה לה קיוויתם.

בישראל, מעל 90% מפרויקטי הבניה של בתים פרטיים מנוהלים על ידי חברות ניהול. האפשרות להעניק לאנשי מקצוע, המתמחים בתחום הנדל"ן ובפרטי הפרטים של תהליכי הבניה – היא האפשרות הטובה ביותר, שתבטיח פרוייקט מושלם. הנה לפניכם – חמש סיבות לעבוד עם חברת ניהול, בבניית הבית הפרטי שלכם – או בפרויקטי נדל"ן ובינוי נוספים.

ניהול פרוייקט הבניה שלכם יבטיח איתור וניהול קבלני בנייה ואנשי המקצוע

חשוב לדעת! בישראל, מעל 85% מהקבלנים שלוקחים על עצמם בניית בית פרטי, לא מצליחים להגיע לסוף הבניה לשביעות רצון בעלי הפרוייקט. יש אינספור סיבות לחוסר שביעות רצון מתהליכי הבניה, ביניהן חריגות מהתקציב שסוכם או מלוחות הזמנים שסוכמו, אבל כנראה שבשורה התחתונה, ניכר כי בכל מקום בו הקבלן מצליח "לעגל פינות", לחסוך, ולהפוך את הפרוייקט קל יותר עבורו – הוא פוגע באינטרסים שלכם. רק ניהול מקצועי של הפרוייקט שלכם – יבטיח כי הקבלן ישמור על התקציב, לוחות הזמנים, ויקפיד על כלל סעיפי החוזה כולל איכות חומרי הגלם, גודל צוות אנשי הבנייה שמגיעים לאתר, ועוד.

המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה מציע שורת אנשי מקצוע מן השורה הראשונה בישראל – מקצועיים, מדופלמים, מנוסים, אמינים ובעלי רקע של פרויקטים שהסתיימו באופן משביע רצון, עבור כל הצדדים.

בחירת קבלן לבניית בית פרטי
הגשה וקבלת היתרים לבניית בית פרטי

חברת ניהול של פרויקטי נדל"ן ובינוי מסייעת גם בניהול ההיתרים והאישורים לבניה

לא רק איתור קבלנים ואנשי מקצוע הם בתחום האחריות של החברה שתנהל את בניית הבית הפרטי שלכם – גם ההיבטים הבירוקרטים, השגת האישורים הנחוצים, הטיפול המקצועי במדידת השטח, וכדומה – עשויים לקבל טיפול מקצועי או תמיכה, באמצעות חברת הניהול של הפרוייקט.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מטפל בקבלת היתרי בניה, אישורים, והתאמה של התכנון האדריכלי של הבית למותר לבניה על המגרש. עשרים שנות ניסיון בפרויקטי נדל"ן ועשרות פרויקטים שהסתיימו לשביעות רצון הלקוחות – אפשרו לנו להשיג את הניסיון הנדרש, על מנת ללוות אתכם גם בהליכים הבירוקרטים הנדרשים טרם התחלת הבניה.

חברת הניהול דואגת לניהול שוטף של העבודה בפועל

עם עליית רכב העבודה הראשונה על המגרש שלכם (רגע מרגש, ללא ספק!), יש צורך בליווי מדוקדק וקפדני של כל אנשי המקצוע בתהליך הבנייה – ממש עד שתקבלו את המפתח לביתכם החדש. זה אומר ניהול והשגחה על תהליכי הבנייה – החל מעבודת התשתיות, דרך הקמת מערכות הבית (מים, ביוב, חשמל, וכולי), לאורך עבודות הגמר, הטיח, החיפויים, נקודות התאורה והאלמנטים העיצוביים – ועד להזמנת חברת הניקיון שתכין את הבית לרגע בו תעברו לגור בו.

גם לאור בחירת אנשי מקצוע מהטובים בשוק הנדל"ן הישראלי – נקודה חשובה המבטיחה את הפוטנציאל לבנייה מוצלחת של הבית שלכם – חשוב ואף הכרחי לעקוב בעין מקצועית, ובאופן שוטף, אחר התקדמות הבניה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה, מנהל מעקב שוטף אחר תהליכי הבניה והתקדמותם – ויוודא כי אנשי המקצוע יעקבו במדויק אחר הסכם העבודה ותכנית הבניה, ישמרו על לוחות הזמנים המתוכננים, ויבנו את הבית שלכם, לשביעות רצונכם המלאה.

חברת ניהול פרוייקטים לבניית בית פרטי
שמירה על תקציב בניית בית פרטי על ידי חברת ניהול

חברת הניהול תדאג שלא יהיו חריגות מתקציב הבניה או מלוח הזמנים שלה

ניהול עצמאי של בניית הבית הפרטי שלכם חשוף לאתגרים רבים, וגם הקבלנים המנוסים ביותר מגיעים, בכל פרוייקט, לרגעים בהם יש צורך להכריע במורכבויות בלתי צפויות, שעלולות לייקר את הפרוייקט, לעכב את תאריך הגמר שלו, או להפוך חלקים מהתכנון לא ישימים.

רק ניהול מקצועי של חברת ניהול, יאפשר התמודדות יעילה עם רגעים כאלה – עם האפשרות לשקול את כל האלטרנטיבות לפעולה, והיכולת לחייב את הקבלנים ואנשי המקצוע לבחור בפתרון הנכון ללקוח, במקום "לעגל פינות" או "לשווק" ללקוח פתרון לא איכותי.

כל השירותים האלה, ניתנים ללא עלות!

המרכז הישראלי לתכנון ולבניה  מציע ניהול פרויקטים כמו בניית בית פרטי (ורבים אחרים), במקצועיות ללא פשרות. אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע וקבלנים מקצועיים, אמינים, מדופלמים ואיכותיים – ומבטיחים התקדמות איכותית, נעימה וחלקה – בדיוק לפי התכנית, להגשמת החלום של בניית בית פרטי. ניהול הפרוייקט על ידי המרכז הישראלי לתכנון ובניה לא עולה לכם כסף – אבל הוא מבטיח שלא תבזבזו כספים מיותרים על תהליכי בנייה שהשתבשו, שלא תתעכבו עם סיום הפרוייקט בשל קבלנים שלא עמדו בהתחייבויות שלהם – ובעיקר, שתוכלו ליהנות לאורך תהליך הבניה, ולעקוב אחר החלום שלכם – הופך למציאות.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה