הוספת ממ"ד תקני
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

מעוניין בהצעה אמינה ומקצועית להוספת ממ"ד בביתך?

אנא השאר פרטייך ונציג יחזור אליך לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

הגברת הבטחון האישי והמשפחתי

עליית ערך משמעותית

הליך מהיר: טיפול באישורים מהשכנים, בהליכי רישוי וזירוז בירוקרטיה

הוספת חדר עבודה/ילדים

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט ובתקציב

קבלנים רשומים, בדוקים ואמינים בפיקוח המרכז

הוספת ממ"ד בבית דירות – תשובות לכל השאלות

תקנות הבנייה שפורסמו בישראל בשנת 1992, מאפשרות לכל בית או בניין להוסיף ממ"ד (מרחב מוגן דירתי) ומתנה כל תוספת בנייה בדרך כלל – בהוספה של ממ"ד.

תוספת ממ"ד לבית היא תוספת מבורכת – מעבר לעובדה שהממ"ד הוא מרחב בטוח בתקופות פחות שקטות ביטחונית (ואצלנו בארץ, זה קורה לעיתים...) – הממ"ד הוא חדר לכל דבר, וניתן להשתמש בו כחדר שינה לילד, כחדר אירוח, כמשרד או כמזווה וחדר אחסון.

הבחירה להוסיף ממ"ד בבתים קיימים כרוכה בהליכים מורכבים של בירוקרטיה, היתרים, חתימות, והסכמים – כמו גם בעלויות של עשרות אלפי שקלים. אספנו עבורכם את כל השאלות שיבטיחו שגם אתם תוכלו ליהנות מתוספת של ממ"ד בבית שלכם – בתהליך יעיל, נוח, וידידותי – שישמור על הכסף שאתם משקיעים, על האינטרסים שלכם ועל שביעות הרצון שלכם.

כמה זמן בד"כ לוקח לבנות ממ"ד?

אם החלטתם שאתם מעוניינים להתקדם עם תוספת של ממ"ד לבניין – חשוב לדעת שעוד לפני שקובעים על קבלן בנייה – יש להשיג חתימות ואישורים של שאר הדיירים בבניין (במרבית הפרויקטים כל דיירי הבניין הם שותפים לתוספת הממ"ד), להשיג את האישורים הנדרשים (בהליך מקוצר בו הרשויות לא מסרבות לספק היתר – אלא במקרים מיוחדים) – ורק אז, מתחילים לבנות.

נשמע מתיש? חשוב שבעל מקצוע ינהל את הפרוייקט עבורכם! המרכז הישראלי לתכנון ובניה – מטפל בכל היבטי הפרוייקט, כולל איסוף חתימות מהשכנים, הגשת הבקשות להיתרים, היצע מגוון של קבלנים מורשים, מקצועיים ואיכותיים – וניהול הפרוייקט עד לסיומו.

כמה זמן לוקח לבנות ממד

כמה עולה לבנות ממ"ד?

כמה עולה לבנות ממ"ד

כאמור, פרוייקט הוספת ממ"ד לבניין מגורים משמעותו הוספת שרוול עשוי בטוח מזויין המספק לכל דירה ממ"ד. בלתי אפשרי לבצע הוספת ממ"ד בבניין דירות, בהתנגדות הדירות התחתונות.
ככל שיותר דירות הו שותפות לבניית הממ"ד – עלות הבנייה יורדת. בממוצע, ניתן לומר כי בבניין בן ארבע קומות וכ – 12 דירות – עלות הבנייה של הממ"ד תנוע בין 80,000 ל – 130,000 ₪.

הידעתם? קבלנים רבים בישראל אינם מצליחים "לספק את הסחורה", ולסיים פרויקטים של הוספת ממ"דים, או אחרים, שלקחו על עצמם. גם כשהפרויקט אכן מסתיים – קשה לערוב לאיכות הבנייה ולשימוש בחומרי גלם שיבטיחו תוספת איכותית לאורך שנים רבות. אל תקחו סיכון על כספי ההשקעה שלכם בממ"ד החדש! פנו למרכז הישראלי לתכנון ולבנייה – ואנחנו נציע מגוון אנשי מקצוע איכותיים, ונוודא השלמה מקצועית של הבנייה – על כל היבטיה!

אילו אנשי מקצוע בונים ממ"דים?

תוספת של ממ"ד לבית פרטי או לבית דירות, מבוצעת בדרך כלל באמצעות יציקת בטון בהתזה. את מלאכת הבנייה של הממ"ד יש לנהל על פי התקנים והוראות הבטיחות בכל היבט – החל מרוחב הקירות וכלה בתכנון המפתחים, החלונות והדלתות. בנוסף, הקבלן הבונה את הממ"ד מחויב על פי חוק לספק חיבור למבנה הקיים, איטום מפני נזילות בחיבורים ולגג המבנה, חיבור לחשמל, ועבודות גמר.

מדובר, אם כן, בעבודת תכנון ובניה מורכבת במיוחד, אשר יש הכרח שתתבצע על פי כל החוקים והתקנות הרלוונטיים.

קשה מאוד לסמוך על איש מקצוע או קבלן בפרוייקט בנייה מורכב כל כך – מבלי לנהל אותו במקצועיות ומתוך ידע שנצבר בניסיון רב שנים. המרכז הישראלי לתכנון ובניה, אשר צבר ניסיון של מעל עשרים שנה ועשרות פרויקטים גמורים – יידע להציע אנשי מקצוע וקבלנים שמקצועיותם ומהימנותם מוכחים, לסייע בשלב ניסוח הסכם הבנייה – ולנהל את פרוייקט התכנון והבנייה לטובת כלל הדיירים – כולל השימוש בחומרי גלם איכותיים במהלך הבנייה, שמירה על לוחות הזמנים שנקבעו, בנייה על פי כל התקנים, ועוד.

אנשי מקצוע לבניית ממ"ד

איך אוכל להבטיח פרוייקט מוצלח של תוספת ממ"ד בבניין שלי?

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

מעל 90% מהפרויקטים של תכנון ובינוי של בתים חדשים ותוספות בנייה בבתים קיימים – מנוהלים בידי חברת ניהול מקצועית – והסיבות לכך הן רבות. חברת ניהול של פרוייקטי בינוי תבטיח כי כלל היבטי הפרוייקט המורכב של תוספת ממ"ד למבנה שלכם – יתנהלו בהצלחה, בנינוחות, במקצועיות, ובדיוק על פי ההסכם ביניכם. אין סיבה לנסות לעמוד בקצב של הפרוייקט, לנהל קבלנים בתחום שאינו תחום ההתמחות שלכם, או לשים את כספי החסכונות שלכם משנים – על קרן הצבי. רק ניהול מקצועי של הפרוייקט – יבטיח שלא "תפלו", שלא תקבלו החלטות שגויות, שלא תמצאו את עצמכם נדרשים לשלם עוד ועוד, שלא תמצאו כי לוחות הזמנים מתארכים והולכים ואתם חיים ב"אתר בנייה", ועוד.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – מציע ניהול וליווי פרויקטים של תוספות ממ"דים למבנים, כמו גם פרוייקטי תכנון ובינוי מורכבים נוספים. ניסיון עתיר, מגוון נרחב של לקוחות מרוצים, ועשרות פרויקטים שכבר הסתיימו בהצלחה – מאפשרים לנו לנהל גם את פרוייקט הבינוי שלכם – בהצלחה.
אנו עובדים עם קבוצת קבלנים ואנשי מקצוע שנבחרו בקפידה ומתוך הניסיון העשיר בתחום – ורק עם הטובים ביותר, אשר נבדקו (ונבדקים כל העת על ידינו) בפרמטרים מחמירים כגון: מחיר, מקצוענות, ותק, שירות אדיב, המלצות, וכדומה.
הליווי מטעם
המרכז הישראלי לתכנון ובניה מוצע לבעלי נכסים ללא עלות, ומבטיח חיסכון ניכר של כסף וזמן. פנו אלינו עוד היום – ונשמח להציע לכם שיתוף פעולה, בפרוייקט הבנייה הבא שלכם!