שפץ ביתך
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

מעוניין בהצעה אמינה ומקצועית לשיפוץ ביתך?

אנא השאר פרטיך ונציג שלנו יחזור אליך

לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

שיפוץ הבית בליווי מקצועי של המרכז הישראלי לתכנון ובניה

קבלנים רשומים בפיקוח המרכז

עליית ערך הנכס

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט ובתקציב

אנשי מקצוע בדוקים ואמינים

אחריות לתוצאה מושלמת ולתמורה הגבוהה ביותר בעבור המחיר

שיפוצים כלליים לבית – מה זה אומר, ואיך מתחילים?

בניגוד לשיפוצים מקומיים (של חדר מסויים בבית או בנושא מסויים) – שיפוצים כלליים הוא השם הניתן לתהליכי שיפוץ הבית אשר חולשים על מספר אזורים ועל מספר מערכות ופרויקטים – לעיתים עד כדי בניה מחדש של חלקים נרחבים בבית, כולל הקמה מחדש של מערכות כמו מים, ביוב, או חשמל.

ההבדל המשמעותי בין שיפוצים כלליים לבית לבין שיפוצים מקומיים או נקודתיים, הוא היקף השיפוץ, מה שבדרך כלל משפיע גם על כמות אנשי המקצוע, הקבלנים ואנשי הצוות שיעבדו על שיפוץ הבית שלכם.

ניהול עצמאי של שיפוצים כלליים, ידרוש מכם, בעלי הנכס, לנהל אנשי מקצוע שונים בתחום השיפוץ והבניה. אם אתם לא אנשי נדל"ן או בניה מנוסים – אנחנו ממליצים להימנע מהניסיון לנהל את פרוייקט השיפוצים הכלליים שלכם, שהוא פרויקט מורכב הדורש ניסיון רב בתחום.

חשוב שתדעו – חברת ניהול המתמחה בניהול פרויקטי שיפוצים כלליים, תסייע לכם בכל ההיבטים של הפרויקט – החל מאיתר כל בעלי המקצוע, הקבלנים ואנשי השיפוצים הנדרשים לפרוייקט, דרך ניהול כל תהליך וכל עבודת שיפוץ של כל איש מקצוע בשטח הבית, וכלה בליווי וסיוע גם בהיבטים של קבלת היתרים, תקנות ואישורים.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מתמחה בניהול של פרויקטי בינוי כמו שיפוצים כלליים. צוות קבלנים ואנשי מקצוע מן הטובים ביותר בשוק מוצעים עבור פרויקטים בניהולנו – ואנחנו מקפידים על שמירה על האינטרסים בשם בעל הנכס, עמידה עיקשת בלוחות הזמנים של הבניה, עבודה לפי התקציב שאושר עם תחילת הפרויקט – וסיום כל פרויקט בזמן, בתקציב, ולשביעות רצונכם המלאה.

שיפוצים כלליים לבית – מה תשפצו?

שיפוצים כלליים הם שיפוצים ארוכים יחסית, הכוללים תיקון ושיפוץ של מספר מערכות, כמו למשל: חלוקה מחדש של הבית, תוספת שטח בנוי או מרפסת; ריצוף או חיפוי מחדש; טיח חיצוני; שיפוץ של מערכות החשמל בבית; שיפוץ של מערכות האינסטלציה ותיקון דליפות ונזילות; שיפוץ חדרי האמבט והשירותים; ועוד.

מהגדרתם, שיפוצים כלליים מערבים מספר קבלנים ואנשי מקצוע. לא מספיק לבחור קבלן שיפוצים שאתם מאמינים בו – כל אנשי המקצוע שאתם (או הקבלן) יהיו מעורבים בפרוייקט –חייבים להיבחר בקפידה ולהציג את ההסמכות, הידע, והניסיון הנדרשים לביצוע הפרוייקט!

איך בוחרים מה לשפץ בדירה

מה אחריות קבלן השיפוצים שלכם?

Construction Worker

קבלן שיפוצים חייב להיות רשום ככזה בתחום השיפוצים. אם בחרתם להיכנס לפרויקט שיפוצים כלליים ללא ניהול מקצועי – קבלן השיפוצים יבקש להבין ממך בדיוק מה כלל התכניות לשיפוץ; יסייע לך לתכנן, לבדוק אישורים הנדסיים, לקחת בחשבון את ההיבטים העיצוביים, המגבלות והאפשרויות הנוספות; ינסח ביחד איתך הסכם עבודה מפורט הכולל לוחות זמנים ומחיר לשיפוץ; יסביר לכם במדויק באילו שלבים תידרשו להפעיל בעלי מקצוע נוספים, כיצד יאותרו בעלי מקצוע אלה ועל פי אילו קריטריונים; ידאג לבניה ושיפוץ בדיוק על פי ההסכם בהיבטים של אופן הבניה, איכות חומרי הגלם ולוחות הזמנים – ועוד.

בישראל – מרבית השיפוצים הנערכים ללא ניהול מקצועי, מסתיימים במפח נפש.

האפשרויות לסטות מנתיב ההצלחה הן מרובות כל כך, שהן כמעט אורבות לכם בכל צעד, החל מבחירת אנשי המקצוע והקבלנים – וכלה בבחירת הפעוטים שבאלמנטים הקישוטיים.

יכולתו של בעל נכס, שהוא לא איש נדל"ן מקצועי, לנהל קבלני שיפוצים היא מוגבלת, מפאת חוסר ההיכרות עם השוק, עם האתגרים והפתרונות האפשריים, עם חומרי הגלם, מאפייניהם ואיכותם – ועוד.

כישלון השיפוץ גורם למפח נפש בסדרי גודל שקשה לשער

מדובר בהפסדים כבדים ומרים – של כספי ההשקעה שלכם, של זמן יקר, ושל סבלנות ואנרגיות.

שיפוץ בטוח ללא מפח נפש

מה עושים? מתחילים מראש כל פרוייקט שיפוצים בחוכמה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – הדרך היחידה להבטיח, שהשיפוץ שלכם יהיה בדיוק מה שאתם מצפים ומקווים שיהיה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מכיל צוות של אנשי מקצוע מתחום התכנון, הבינוי, והקבלנות – ואנחנו עובדים עם רשימה מדוקדקת של קבלנים ואנשי מקצוע באיכות ללא פשרות. ניהול פרוייקט באמצעות המרכז הישראלי לתכנון ובינוי מבטיח איתור בעלי המקצוע המתאימים ביותר לכל שלב בפרוייקט השיפוץ שלכם; תמחור מדויק ואופטימאלי ללא תשלומים עודפים; קביעת לוח זמנים מתאים – ושמירה עליו; ניהול הפרוייקט תוך הקפדה על מילוי כל הפרטים, איכות חומרי הגלם וקצב ההתקדמות – ושביעות רצון מלאה שלכם מהתוצאה.

בנוסף לכל אלה – ניהול הפרוייקט של ידי המרכז הישראלי לתכנון ובינוי מוצע ללא עלות.

התקשרו אלינו, ונשמח להבטיח שגם פרוייקט השיפוץ שלכם – יתנהל בהצלחה, מתחילתו ועד סופו!