שפץ ביתך
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

מעוניין בהצעה אמינה ומקצועית לשיפוץ ביתך?

אנא השאר פרטיך ונציג שלנו יחזור אליך

לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

משפצים? קבלו ייעוץ מקצועי מאיתנו

קבלנים רשומים בפיקוח המרכז

עליית ערך הנכס

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט ובתקציב

אנשי מקצוע בדוקים ואמינים

אחריות לתוצאה מושלמת ולתמורה הגבוהה ביותר בעבור המחיר

משפצים את הבית – שלוש הטעויות שיפגעו בוודאות באיכות השיפוץ

בישראל, מאות אלפי בתי אב משפצים את הבית מידי שנה – סדרי הגודל להשקעה בשיפוץ כללי לבית מעל 80,000 ₪. הסטטיסטיקה בנוגע לשיעור השיפוצים אשר מסתיימים בהצלחה היא עגומה – פחות מ – 10% מהשיפוצים הכלליים (המבוצעים ללא מנהל מקצועי) – מסתיימים בזמן, בתקציב שנקבע, ולשביעות רצון הלקוח.

המשמעות היא, שהסיכוי שלכם להתחיל פרוייקט שיפוץ אופטימיים – ולסיים אותו שמחים, היא נמוכה מאוד. בהשקעה גדולה כל כך, עם חלומות גדולים כל כך – הנה שלוש טעויות, שחשוב שתקפידו להימנע מהן:

טעות 1: להעריך את עלות השיפוץ כולו באופן לא מקצועי

תנו לנו לספר לכם מניסיוננו העשיר – פרוייקטי שיפוץ שאינם מנוהלים במקצועיות – עולים הרבה יותר מהסכום המפורט בהצעת המחיר של הקבלן. פרוייקטי שיפוץ כלליים נדרשים למספר בעלי מקצוע (האם הקבלן שלכם תמחר את התשלום לכל בעלי המקצוע הנדרשים, לסיום השיפוץ בהצלחה?) ולעיתים, אתם מגיעים לשלב בשיפוצים בו אתם נדרשים לקבל החלטה, להתפשר, או להעלות את התקציב על מנת לקבל את אותה תוצאה. שינויים כאלה בתקציב אינם מתרחשים – שהמי שמנהל את השיפוץ בפועל, אל מול הקבלן, הוא איש מקצוע. במקרה כזה, כל העלויות נלקחות בחשבון מראש – ואתם, לא מוצאים את עצמכם באמצע הליך השיפוץ הארוך והמבולגן – ועם בור בתקציב.

חישוב עלות שיפוץ ללא טעויות
איךלבחור קבלן שיפוצים

טעות 2: לבחור קבלן שיפוצים באופן לא מקצועי

קבלני שיפוצים שתפגשו עשויים להציג את המקצועיות, היכולות, והניסיון שלהם באופן מטעה. בסופו של יום, העובדה היא שמעטים הם הפרויקטים המסתיימים בהצלחה – כשהשיפוץ מנוהל בידי בעל הנכס. זה אולי הטיפ הכי חשוב שנוכל להציע לכם לטובת הצלחת השיפוץ שלכם – אל תבחרו קבלנים בעצמכם.

קבלנים מדופלמים, מקצועיים ומנוסים – הם, לצערנו, לא רבים בישראל. רוב אנשי המקצוע שתמצאו בשוק – יכולים להציג בתיק העבדות שלהם את ההצלחות – אבל הם לא מספרים על כישלונות.

קבלן שאינו מתאים לפרויקט שלכם, שאינו מגן בכל מחיר על האינטרסים שלכם, מסוגל להתמודד עם פרוייקט השיפוץ שלכם ולעמוד בלוחות הזמנים שהתחייב להם – הוא קבלן שיגרום נזקים כבדים לפרויקט שיפוץ הבית שלכם. אנחנו בטוחים, שעבדתם קשה על מנת לחסוך את הכספים שאתם מקצים לשיפוץ הבית – כאמור, סכומים נכבדים, של עשרות אלפי שקלים. חשוב שתגנו על ההשקעה שלכם, באמצעות עבודה עם קבלן באיכות מן השורה הראשונה בישראל.

הבחירה לעבוד מול חברת ניהול פרויקטים שתנהל עבורכם את הפרויקט, כמו המרכז הישראלי לתכנון ובניה, היא בחירה שמאפשרת בחירה מוצלחת של קבלן שיפוצים. המרכז הישראלי לתכנון ובניה מספק רשימת מצומצמת, שנבחרה בקפידה רבה, של אנשי מקצוע – בעלי ניסיון, ידע, הסמכות, ורמת אמינות – שתאפשר הצלחה בפרוייקט שלכם. בנוסף, ניהול העבודה מול הקבלן נעשה לאורך כל הפרויקט, בצורה מקצועית ושוטפת – לפתרון כל קושי שצץ, מייד כשהוא צץ, ובאופן המיטבי.

טעות 3: לעבוד בלי חברת ניהול פרויקטים

כאמור, בכל שלב משלבי הפרויקט שלכם, חוסר הניסיון בתחום השיפוצים והבינוי עלול להעמיד מולכם אתגרים שיטילו צל כבד על הצלחת השיפוץ שלכם, הוא אותו שיפוץ שאולי חלמתם עליו, תכננתם אותו ושמחתם כל כך לקראתו.

כך יוצא, שניהול עצמאי של פרויקט שיפוץ הבית שלכם הופך את חודשי השיפוץ לסיוט, כאשר אתם נדרשים לפתור אתגרים בתחום שהוא זר לכם, מול איש מקצוע שלא בטוח שהוא רואה את טובתם לנגד עיניו (אלא – את האפשרויות שלו לחסוך על חשבון איכות העבודה שתקבלו).

ניהול שיפוץ בראש שקט

ניהול מקצועי של הפרוייקט - שקט נפשי וחיסכון כספי

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

ניהול מקצועי של הפרוייקט – יאפשר את החוויה הנכונה והחיובית: פרויקט שיפוץ שמתקדם על מי מנוחות, עם קבלנים ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה, תוך שאתם שומרים על אווירה רגועה והתרגשות רבה, לקראת גמר התהליך – בדיוק בזמן, ובדיוק בתקציב שנקבע.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מציע ניהול פרוייקטי נדל"ן מורכבים – החל משיפוץ כללי לבית פרטי, דרך שיפוץ חזיתות ומעטפת של בנייני מגורים, ועד לפרויקטי תמ"א והתחדשות עירונית. עשרים שנות ניסיון ועשרות פרויקטים שכבר הסתיימו בהצלחה, אפשרו לנו לאסוף את הניסיון הנדרש עבור ניהול ללא דופי של פרויקט השיפוץ שלכם.

אנחנו יודעים עד כמה שיפוץ הבית שלכם חשוב לכם. התקשרו אלינו, ונשמח להציע לכם ניהול השיפוץ, על פי המתווה שלכם, עם אנשי המקצוע המעולים שלנו, לאורך כל הדרך – עד לעיצוב מחדש של הבית שחלמתם עליו.