השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

הליך מזורז: טיפול בהליכי רישוי וזירוז בירוקרטיה

שינוי תב"ע והרחבת זכויות בניה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבנייה ובתקציב

עליה משמעותית בשווי הנכס

שיפור איכות החיים

קבלנים רשומים, מנוסים ואמינים בפיקוח המרכז

מעוניין בתוספת בניה או הרחבה לבית או לדירה?

אנא השאר פרטייך ומומחה של המרכז הישראלי לתכנון ובניה יחזור אליך לתיאום פגישה אישית בביתכם ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

תוספות בנייה והרחבות
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

תוספות בנייה והרחבות - מי דואג לכל האישורים?

תכנית הבניין (התב"ע) בבניין שלכם קובעת באופן מדוייק, מהם אחוזי הבנייה המותרים על הקרקע, ואם אתם לא מנצלים את מלוא אחוזי הבנייה המותרים לכם – חשוב שתדעו, שתוכלו להרחיב את הבית, להוסיף לו חדרים, לעצבו מחדש, או אף לבנות משרד, קליניקה, או יחידת דיור להשכרה והגדלת ההכנסות החודשיות – בתהליך נוח של קבלת אישורים.

גם במקרים של תוספות בנייה מעבר לאלה המותרים על פי התב"ע בנכס המדובר – ניתן לבצע שינוי תב"ע, על מנת להגדיל את אחוזי הבנייה המותרים, לשנות את קו הבניין או את גבולות המגרש, לפצל מגרשים והוסיף יחידות דיור למגרש (או לנחלה), וכדומה.

מי ששוקלים תוספות בנייה והרחבות – בבית פרטי או בבניין משותף, נדרשים לנהל משא ומתן מקצועי ומושכל מול קבלני הבנייה ואנשי מקצוע נוספים, במהלכם בלי הידע המקצועי הנדרש, קשה לכם לדעת שהשגתם הסכם אופטימאלי.

המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה מציע ליווי בפרויקטים של תוספות בנייה והרחבות, החל משלב קבלת כל האישורים הנדרשים, דרך איתור קבלן ותחילת עבודה איתו – ועד לחנוכת הבית המחודש.

חוששים לנהל פרוייקט בתחום שאין לכם הבנה עמוקה בו? בצדק!

חשוב שתדעו – בישראל, קבלנים רבים לא מצליחים לסיים פרויקטים לשביעות רצון בעלי הנכס

הסיבות לכישלון הפרוייקט עשויות להיות מגוונות: כישלון הקבלן בהערכת זמנים או עלויות; תכנון לקוי; טיפול לא מתאים בקבלת אישורי הבנייה; ועוד.

בפרויקטים של תוספות בנייה והרחבות, בעלות של מאות אלפי שקלים, אתם רוצים לבחור נכון, ולאפשר אנשי מקצוע שתפקידם ללוות אתכם – עד לסיום מוצלח של כלל תהליך הבנייה והאישורים עבורה.

יש רק דרך אחת למנוע כישלון ולהבטיח את הצלחת הפרוייקט שלכם – היעזרו בצוות מקצועי, שינהל בשמכם את הפרוייקט.

המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה מציע ליווי בפרויקטי תוספות בנייה והרחבות – ללא עלות.

שלב האישורים בתוספות בנייה והרחבות – מה מותר, ומי דואג לקבלת האישורים?

עוד לפני תחילת הבנייה – חשוב לדעת מהי התב"ע לשימושים האפשריים בקרקע הנכס שלכם. התב"ע תלמד אותנו בנוגע לאחוזי הבנייה (זכויות הבנייה) המותרים על הקרקע – בשטח המגרש ולגובהו; על מידת הצפיפות המותרת לבנייה בקרקע; על קווי הבניין המותרים על פי התכנית; מספר יחידות הדיור לקרקע – ועוד.

רק במקרה שנמצא כי ישנן זכויות בנייה שלא נוצלו בשטח הנכס, ניתן להגיש בקשה לוועדה המקומית לתכנון ולבנייה לקבלת היתר תוספות בנייה והרחבות על פי התב"ע.

במקרה שעל פי התב"ע אין לקרקע אחוזי בנייה שלא נוצלו – ניתן להגיש בקשה לאותה וועדה לשינוי תב"ע.

בשינוי תב"ע, חשוב לבדוק ולהעריך את היטל ההשבחה שתידרשו לשלם, עקב תוספות הבנייה ועליית שווי הנכס בעקבות התוספת.

רק לאחר קבלת האישור מן הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה – ניתן להתחיל בבנייה בהתאם לאישורים שהתקבלו.

קבלת אישורים לתוספות בניה והרחבות
אנחנו נוודא שהפרוייקט שלכם יצליח

איש המקצוע שלכם לא מספק שירותים מקיפים? פנו אלינו, ונוודא שהפרויקט שלכם יתנהל על מי מנוחות!

תוספות בנייה והרחבות לנכס קיים עשויות לשפר משמעותית את איכות החיים בנכס, ולהעלות את ערכו באופן ניכר. תוספות בנייה נפוצות הן למשל: תוספת של חדרים או מרפסות, תוספת של קומה או הרחבות בנייה במבנה הקיים, תוספת של יחידת דיור בשטח הנכס הקיים, בנייה על הגג או ניצול חלל הגג בבניין או בבית, ועוד.

חשוב לדעת, כי בחירת קבלן שינהל את התכנון והבנייה היא ההחלטה עליה יקום או יפול הפרוייקט שלכם.

אל תקבלו החלטות בנוגע לפרוייקטים של תוספות בנייה והרחבות ללא ייעוץ מקצועי!

על מנת לוודא שהאינטרסים שלכם נשמרים לאורך כל הדרך, שההסכם עליו חתמתם עם הקבלן הוא אופטימאלי ומגן על האינטרסים שלכם, על מנת לדאוג שגם ההיבטים הבירוקרטיים, האישורים והבקשות מטופלים לעילא ולעילא – כדאי לקבל ליווי מקצועי, מתחילת הפרוייקט ועד סופו.

תוספות בניה והרחבות - קבלו ייעוץ מקצועי

המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה – אנחנו כאן כדי ללוות אתכם

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

המרכז הישראלי לתכנון ובניה הוקם על מנת לספק ליווי מקצועי, זמין ו"בגובה העיניים" לבעלי נכסים המתכננים פרוייקטי תכנון ובינוי נרחבי היקף – במהלכם חשוב לדעת, שמישהו שומר על האינטרסים שלכם.

אנחנו, בצוות המרכז, נהיה שם על מנת לסייע לכם בבחירת הקבלן, בהגשת האישורים הנדרשים ואיסוף המסמכים, בשלב התכנון לניצול מרבי של זכויות הבנייה על השטח, נסייע בבחירת קבלן בנייה שיוכל לבצע את הפרוייקט על הצד הטוב ביותר – ונהיה שם, כדי לראות את החיוך על פניכם, ביום שהפרויקט יושלם.

הליווי במרכז הישראלי לתכנון ולבניה מוצע ללא תשלום, על מנת להנגיש את הסיוע, ולוודא, שלא תמצאו את עצמכם בהפסדים כבדים, בעיכובים בלוח הזמנים, בסכסוך עם הקבלן טרם סיום העבודה, או בעבודה ללא אישורים והיתרים כחוק.

פנו אלינו עוד היום – ונשמח להציע לכם ליווי מקצועי להשלמה מקצועית של כל פרוייקט תוספות בנייה והרחבות!