שפץ ביתך
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

מעוניין בהצעה אמינה ומקצועית לשיפוץ ביתך?

אנא השאר פרטיך ונציג שלנו יחזור אליך

לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

פיקוח ולייוי בעת שיפוץ הבית

קבלנים רשומים בפיקוח המרכז

עליית ערך הנכס

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט ובתקציב

אנשי מקצוע בדוקים ואמינים

אחריות לתוצאה מושלמת ולתמורה הגבוהה ביותר בעבור המחיר

עשרות אלפי קבלני שיפוצים כלליים בישראל – איך תדעו מי הקבלן המתאים לכם?

כל "הנדימן" שיש לו ניסיון עם כלי עבודה בסיסיים – יכול להציע שירותי שיפוצים, או במקרים חריפים במיוחד – אפילו לכנות את עצמו פה ושם "שיפוצניק". מי שמחפשים קבלן שיפוצים כלליים שיהיה אמין בביצוע עבודת שיפוץ כללית ומשמעותית בביתם – עלולים לגלות, לפעמים מאוחר מידי, שהם בחרו באיש המקצוע הלא נכון – והמשמעויות, מרחיקות לכת.

באתרי החיפושים לקבלני שיפוצים כלליים בישראל רשומים מעל 10,000 אנשי מקצוע בתחום.
קשה מאוד להתרשם מהמומחיות, המקצועיות, הניסיון – ולא פחות חשוב – הדיפלומות וההסמכות, שקבלני שיפוצים כלליים שונים מציעים.

מי שאינם אנשי נדל"ן, שמכירים את השוק על ההון האנושי, חומרי הגלם, ומאפייני הפרויקטים השונים – הסיכוי שלהם לבחור נכון, בהינתן העומס הזה של הצעות שיווקיות במילים נעימות – הוא פשוט קטן.

כשאתם נכנסים לפרויקט שיפוץ כללי בהשקעה של עשרות אלפי שקלים, כשיש לכם חלום בנוגע למראה הבית שאתם רוצים להגשים – אתם רוצים לדעת שבחרתם נכון.

חשוב לדעת! ממליצים, תיק עבודות, וחוות דעת ברשת – אינם מעידים על קבלן שיפוצים כלליים שכדאי לכם לעבוד איתו! יש רק דרך אחת לדעת בוודאות שפרויקט השיפוץ שלכם נמצא בידיים טובות – והיא לבחור בניהול מקצועי עבור פרוייקט השיפוצים שלכם, שיאפשר בין השאר בחירה מתוך קבלני שיפוצים מדופלמים, מקצועיים ואדיבים, בעלי "תו איכות" מטעם אנשי מקצוע מהתחום.

גם בפרוייקט מאסיבי של שיפוצים כלליים – אתם רוצים ניהול מקצועי של הפרוייקט שלכם. חברת ניהול פרויקטים, כמו זה שלכם, שתאפשר גם איתור של אנשי המקצוע המתאימים לשיפוץ שלכם – תבטיח, שהפרויקט יתנהל למישרין.

עשרות אלפי משפצים בישראל מתייאשים, בכל שנה

עצוב אבל נכון – בישראל, האיכות ומוסר העבודה של קבלני שיפוצים – לא תמיד מוכיחה את עצמה. זו כנראה הסיבה לכך, שבשנת 2018, מתוך מעל 250,000 פרוייקטי שיפוצים שמוערך (על ידי התאחדות קבלני השיפוצים בישראל) כי התרחשו לאורך כל השנה – מעל 180,000 תלונות הגיעו למועצה הישראלית לצרכנות בגין טיפול כושל בהליך השיפוץ. אנחנו משערים, שעוד שיעור לא מבוטל של פרוייקטי שיפוץ גרמו עוגמת נפש ניכרת ללקוחות – אולם לא הגיעו לכדי תלונה.

מדובר על שיעור פרויקטי שיפוצים של מעל 72% שהסתיימו בתלונה – והמשמעות היא, שיותר סביר להניח שניהול פרוייקט עצמאי מול קבלן יעלה על שרטון, מאשר להניח שהוא יתנהל על מי מנוחות, תוך שאתם סומכים על קבלן השיפוצים שלכם שיעשה את עבודתו נאמנה.

שיפוץ בראש שקט
שיפוץ דירה בבטחון מלא

כיצד מתמודדים עם אחוז גבוה כל כך של קבלנים שאיכות העבודה שלהם פשוט אינה משביעת רצון?

מאפשרים ניהול הפרוייקט מול חברת ניהול מקצועית, שתאתר את קבלני השיפוץ ואנשי המקצועי המתאימים ביותר עבור הפרוייקט שלכם, דורשים מאנשי המקצוע הסכם שיבטיח את איכות העבודה, לוחות הזמנים והתשלום – ועוקבים, לאורך כל תהליך השיפוץ, שאיכות הבנייה שאתם מקבלים היא לשביעות רצונכם המלאה.

הפסדי ענק בבחירה לא נכונה של קבלן שיפוצים

קבלני שיפוצים צריכים להיות אנשי מקצוע הרשומים בפנקס הקבלנים בישראל – וגם זה כשלעצמו, לא מבטיח שהקבלן שבחרתם יעמוד ללא כחל וסרק בתנאי ההסכם שלכם. קבלני שיפוצים מתקשים לעמוד בלוחות הזמנים שהובטחו, מנפחים את מחירי הפרוייקט לאחר שכבר הסכמתם על המחיר, "מעגלים פינות" לטובתם תוך התפשרות על איכות העבודה שאתם מקבלים ורווח גדול יותר עבורם – ואפילו גורמים לנזק לרכוש הקיים בבית.

פרוייקט שיפוץ כזה, שעולה על שירטון כבר לאחר החתימה על ההסכם, ביצוע תשלומים, ותחילת העבודה – הם לא פחות מאשר סיוט לבעלי הבתים. מי שבחר לנהל פרוייקט כזה בעצמו – מתקשה למצוא פתרונות, כשהוא רואה דרך ללא מוצא אל מול הקבלן הנבחר, ומאידך כבר בזבז חלק ניכר מהתקציב עבור עבודה שלא מתבצעת כראוי.

כך תימנעו מהפסד בשיפוץ

מה עושים? מתחילים מראש כל פרוייקט שיפוצים בחוכמה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – הדרך היחידה להבטיח, שהשיפוץ שלכם יהיה בדיוק מה שאתם מצפים ומקווים שיהיה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מכיל צוות של אנשי מקצוע מתחום התכנון, הבינוי, והקבלנות – ואנחנו עובדים עם רשימה מדוקדקת של קבלנים ואנשי מקצוע באיכות ללא פשרות. ניהול פרוייקט באמצעות המרכז הישראלי לתכנון ובינוי מבטיח איתור בעלי המקצוע המתאימים ביותר לכל שלב בפרוייקט השיפוץ שלכם; תמחור מדויק ואופטימאלי ללא תשלומים עודפים; קביעת לוח זמנים מתאים – ושמירה עליו; ניהול הפרוייקט תוך הקפדה על מילוי כל הפרטים, איכות חומרי הגלם וקצב ההתקדמות – ושביעות רצון מלאה שלכם מהתוצאה.

בנוסף לכל אלה – ניהול הפרוייקט של ידי המרכז הישראלי לתכנון ובינוי מוצע ללא עלות.

התקשרו אלינו, ונשמח להבטיח שגם פרוייקט השיפוץ שלכם – יתנהל בהצלחה, מתחילתו ועד סופו!