השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

הליך מזורז: טיפול בהליכי רישוי וזירוז בירוקרטיה

שינוי תב"ע והרחבת זכויות בניה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבנייה ובתקציב

עליה משמעותית בשווי הנכס

שיפור איכות החיים

קבלנים רשומים, מנוסים ואמינים בפיקוח המרכז

מעוניין בתוספת בניה או הרחבה לבית או לדירה?

אנא השאר פרטייך ומומחה של המרכז הישראלי לתכנון ובניה יחזור אליך לתיאום פגישה אישית בביתכם ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

תוספות בנייה והרחבות
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

איך בוחרים אנשי מקצוע לתוספות בנייה והרחבות?

בנייה של חדר נוסף, בנייה על קומת הגג בבניין דירות או בבית פרטי, סגירה של מרפסת, בניית יחידת מגורים בחצר ועוד – כל אלה, הן תוספות בנייה והרחבות אשר מאפשרות שימוש נוח יותר בבית ועלייה באיכות החיים של המתגוררים בו – לצד העלאה משמעותית של ערך הנכס או הנכסים על המגרש. גם אם אתם יודעים שקיימות במגרש זכויות בנייה שלא נוצלו על פי התב"ע העירונית, ומבחינה בירוקרטית תהליך הנפקת האישורים ותשלום היטל ההשבחה צפויים להיות קלים ומהירים – חשוב לדעת, כי פרוייקט תוספות הבנייה וההרחבות יצליח או ייכשל – בהתאם לבחירת הקבלן או איש המקצוע שיטפל בפרוייקט.

איך למנוע את הסיכונים, האכזבות, והפסד הכסף בפרוייקט שלכם?

תוספות בנייה והרחבות הם פרוייקטי תכנון ובינוי בעלויות של עשרות, לעיתים מאות אלפי שקלים. בחירה לא נכונה בקבלן משמעותה השלכת כספי החסכונות שלכם לפח. מה אפשר לעשות על מנת להימנע מכבילה חוזית עם קבלן לא איכותי? איך תבחרו קבלן שיבטיח פרוייקט מוצלח, בנייה איכותית, עמידה בלוחות הזמנים ושביעות רצון לאורך כל פרוייקט הבנייה ועם סופו?

המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה מציע ליווי בפרויקטים תוספות בנייה והרחבות, כמו גם בפרויקטי תכנון ובינוי גדולים הדורשים ניהול, ידע, טיפול בהיבטים הבירוקרטיים ומעקב אחר כל שלבי הפרוייקט – אנחנו כאן על מנת לשמור על האינטרסים שלכם, לוודא שכל שלבי הפרוייקט מבוצעים לעילא ולעילא, ולהבטיח את החיוך השמח, עם תום שלב הבנייה.

building-14354_640.jpg

כיצד תבחרו איש מקצוע איכותי לתוספות בנייה והרחבות?

איך לבחור איש מקצוע לתוספות בניה והרחבות

בישראל, בכל שנה אלפי קבלנים פושטים רגל. עשרות אלפי לקוחות נותרים ללא מענה, בשלהי פרויקטים של בנייה, עם פרויקטים שבוצעו באופן לא מקצועי, גרמו להפסד ניכר של זמן וכספים, והורידו לטמיון מאמצים של בעלי הנכסים לשפר את איכות חייהם.

אתם, בעלי הנכסים, המעוניינים להשקיע בנכס ולשפר את מצבו – מוצאים את עצמכם לכודים בחוזה מחייב עם קבלן שאינו מבצע את עבודתו כראוי, לחוצים בלוחות זמנים שהולכים ומתהדקים, נאלצים להתמודד בעצמכם עם כשלים ואתגרים בפרוייקט, שהקבלן בחוסר מקצועיות לא ידע לצפות אותם (או לתמחר אותם) בתחילת הפרוייקט, ומגלים כי הפרוייקט, בו השקעתם ממיטב מרצכם וכספכם, מדיר שינה מעיניכם.

על כן - בעלי נכסים המחפשים קבלן לתוספות בנייה והרחבות, חייבים לוודא כי הם בוחרים את הקבלן המתאים לעבודה.

קבלן כזה, יהיה קבלן מדופלם, מנוסה, מקצועי ובעל ניסיון – עם מגוון נרחב ורב של פרויקטים מוצלחים שכבר סיים, ושפע של לקוחות ממליצים.

בחירת אנשי מקצוע לביצוע תוספות בניה והרחבות – מה לא לעשות?

  • אל תבחרו את קבלן תוספות הבנייה וההרחבות שלכם על פי המלצות – לא של חברים, ובוודאי לא מהאינטרנט. המלצות, עשויות לכוון אתכם לבדיקות רקע מקיפות אודות קבלן זה או אחר, אולם הן מסמנות את תחילת הדרך, ולא מבטיחות כי הקבלן המומלץ הוא הנכון עבורכם

  • אל תסתפקו בבדיקת מדגם קטן של עבודות הקבלן מהזמן האחרון, ואל תסתפקו בשיחה טלפונית עם לקוחות
    גשו לראות במו עיניכם את עבודות הבינוי של הקבלן, ובדקו מספר רב של עבודות – גם כאלה מן העבר, שיבטיחו כי הקבלן מספק עבודה ששומרת על איכותה לאורך זמן

  • אל תסמכו על תחושת הבטן שלכם, גם אם אתם בדרך כלל צודקים. מה שנמצא כאן על הכף הוא משמעותי מכדי לוות על בדיקות מקיפות – בדקו "בציציות" כל קבלן בטרם תאשרו את תחושות הבטן שלכם ותחתמו איתו על הסכם

  • אל תחתמו על שום הסכם מחייב, ואל תבטיחו מילולית לאף קבלן המשך עבודה, אלא לאחר בדיקה מקיפה של האיכות, המקצועיות, הניסיון והידע שברשותו

אל תבחרו קבלן על פי הצעת המחיר שלו – לפעמים, זול עולה ביוקר – וזה נכון במיוחד בפרויקטי תוספות בנייה ובינוי. אתם רוצים לאתר קבלן שיספק עבודה טובה, שיוכל להתמודד עם אתגרים העולים תוך כדי הפרוייקט, גם אם הם לא צפויים, שיוכל לעמוד בלוחות הזמנים, לעדכן אתכם ולאפשר לכם את הידיעה הנינוחה שהעבודה מתקדמת למישרין. לעיתים, שירות כזה עולה קצת יותר – וחשוב שתבחרו את הקבלן שלכם קודם כל על פי איכות העבודה, ורק אחר כך על פי גובה הצעת המחיר שלו.

בחירת אנשי מקצוע לתוספות בניה ולהרחבות

לא בטוחים איך להתחיל? התחילו בפנייה למרכז הישראלי לתכנון ולבנייה

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

הצוות המקצועי של המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה עוסק בליווי פרוייקטי בינוי רחבי היקף. אנחנו מציעים ליווי לבעלי נכסים, הכולל טיפול בכל ההיבטים של פרוייקט הנדל"ן שלכם – כולל טיפול בבירוקרטיה והגשת האישורים, התנהלות אל מול השכנים ואיסוף אישורים, סיוע באיתור קבלן מומלץ וניהול שלבי הבנייה.

אנחנו מביאים איתנו ניסיון של כעשרים שנה ועשרות פרויקטים שכבר הסתיימו בהצלחה, היכרות מעמיקה עם שוק הנדל"ן, התכנון והבינוי, רשימת קבלנים מומלצת שתספק בנייה איכותית על פי התקנים, ההיתרים, והחוזה, ובעיקר – את היכולת לדאוג לאינטרסים שלכם, ולוודא שההשקעה שלכם משתלמת.

השירות ניתן ללא עלות.

פנו אלינו עוד היום – ונשמח לקחת חלק בפרוייקט תוספות הבנייה או הרחבת הנכס שלכם!