הבטחת בנייה איכותית

עמידה בתקנים ורגולציה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבניה ובתקציב

בניה בראש שקט

תכנון מדויק וחסכוני

קבלנים רשומים, מנוסים ובפיקוח המרכז

מעוניינים להתקדם בבטחה לעבר ביתכם החדש?

אנא השאר פרטיך ונציג של המרכז הישראלי לתכנון ובניה יחזור אליך לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

בנו את בית חלומותיכם בפיקוח ובליווי
של המרכז הישראלי לתכנון ובניה
בפיקוח ובליווי

Couple 5.png

בניית בית פרטי – המפתח החשוב להצלחה

יש לכם קרקע עם זכויות בנייה, ואתם חולמים על בניית בית פרטי על הקרקע שלכם? ברכותינו! מדובר באחד החלומות הגדולים שאפשר להגשים!

העלות הממוצעת לבניית בית פרטי עומדת על בין 7,000 ₪ ל – 12,000 ₪ למ"ר – מה שאומר, שאם אתם בונים בית פרטי בשטח של 140 מ"ר, העלות הכוללת של הבנייה צפויה לעמוד על כ – 1.5 מיליוני שקלים – לפני תשלומי מיסים, אגרות והיטלים, ולפני מע"מ.

אם חשוב לכם להבטיח שפרויקט הבניה של הבית שלכם יזרום ללא מעצורים, אתגרים בלתי צפויים, דחיות בלוח הזמנים ומפחי נפש אופייניים לפרויקטים מסוג זה – אתם רוצים לעבוד מול חברת ניהול פרויקטים בתחום הנדל"ן, שתוודא – לאורך כל הדרך – שבניית הבית שלכם מתקדמת בדיוק על פי התכנית.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מספק שירותי ניהול עבור פרויקטי נדל"ן, ומתמחה, בין השאר, בניהול פרויקטים כמו בניית בית פרטי. כבר בשלב התכניות וההיתרים – אנחנו נהיה שם לצידכם, בניהול מקצועי, עתיק ניסיון, ומלא תשומת לב – לכל הפרטים הקטנים של הפרויקט, על מנת לאפשר לכם לראות את החלום שלכם – מתגשם.

בניית בית פרטי באמצעות קבלן – פרויקט מורכב ורב מימדי

אתם עומדים מול פרויקט של הקמת מבנה, על כל המורכבויות המאפיינות את הפרוייקט – מבחינה עיצובית ותכנונית, מבחינה אדריכלית והנדסית, ומבחינת היתרים ותקנות בנייה. הסדר הנכון להתמודדות עם אתגר הבנייה המשמעותי מבחינת הבנייה עצמה, היא בניית יסודות הבית (בדרך כלל על ידי קבלן שלד), הקמת תשתיות הבית (תשתית המים, הביוב, החשמל, וכדומה), יציקת בטון והשלמת שלד המבנה, גימורים (כמו ריצוף וטיח) בביצוע "קבלן עד מפתח", ולאחר מכן עיצוב על ידי קבלן עבודות גמר – הכולל נקודות תאורה, אלמנטים בגבס, חיפויים, צביעה, וכדומה.

בשלב זה, אתם אולי תוהים כיצד תוכלו לנהל פרויקט בעל שלבים מקצועיים רבים כל כך, מול קבלן שלא תמיד דואג בעיקר לאינטרסים שלכם. אולי שמעתם או קראתם במאמרי החדשות, כי מעל 85% מהקבלנים לא מצליחים לסיים פרויקטים שהם לוקחים על עצמם. יש רק דרך אחת להבטיח את הצלחת הפרוייקט שלכם על כל סעיפיו ופרטיו – התקשרו אל המרכז הישראלי לתכנון ובניה – ואנחנו ננהל עבורכם את הפרויקט, כולל איתור אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, ניהול מהלך הבנייה על שלביו, והבטחה כי לאורך כל הדרך – כל שלבי הבניה מבוצעים באופן מושלם.

ליווי מקצועי בעת בניית בית פרטי
בניית בית פרטי הוא הליך מורכב

התחושות האופייניות בניהול עצמאי של פרוייקט בניית בית פרטי: כעס, תסכול, חוסר אונים, עצב, ייאוש

אנשים "מן השורה" שתחום העיסוק המרכזי שלהם אינו בינוי או פרוייקטי נדל"ן, מתקשים (ובאופן מובן לחלוטין), לצפות את האתגרים והמורכבויות בבניית בית פרטי – כמו גם את המקומות בהם העבודה מול קבלן (שכל חיסכון שלו בבנייה אומר תוצאה פחות טובה מבחינתכם, בדרך כלל) לא מבוצעת ברמת האיכות לה ציפיתם. התוצאה הטבעית היא תחושות של תסכול, ייאוש וחוסר אונים. אתם רואים את הזמן עובר, את כספי החסכונות שלכם נעלמים ללא תוצאות בשטח. זו הסיבה, שמעל 90% מפרויקטי בניית בית פרטי בישראל, מבוצעים דרך חברת ניהול, שהיא האחראית לטיב העבודה של הקבלנים. חברת ניהול מקצועית שתנהל את בניית הבית הפרטי שלכם – תבטיח שכל אנשי המקצוע יעמדו בהתחייבויות שלהם, בתקציב ובלוח הזמנים שנקבעו.

אז, מה הוא המפתח להצלחת פרוייקט בנית בית פרטי?

מי שבוחרים להשקיע את המשאבים הנדרשים בבניית בית פרטי, רואים מולם פרויקט מורכב, שאורך בדרך כלל מעל שנה, ויעלה מעל מיליון שקלים. במרבית המקרים, לא תקבלו הזדמנות שנייה להתחיל פרוייקט מוצלח, ועל כן, הבחירות שתקבלו כבר בתחילת פרויקט הבניה של הבית הפרטי שלכם, יקבעו את מהלך הפרויקט כולו. מתוך ניסיון רב שנים ועתיר פרויקטים, אנחנו יכולים להמליץ לכם, אל תנסו לנהל את קבלני הבניה בעצמכם, אלא אם אתם אנשי נדל"ן מנוסים.
אם אתם מעוניינים לשמור על מהלך בניה מוצלח לכל אורך הפרויקט, לשמור על התקציב שראיתם מול עיניכם כשנכנסתם לפרויקט הבניה, לשמור על לוחות הזמנים ללא חריגות ועיכובים, ולהבטיח שבמהלך התקופה המשמעותית של מעל שנה של בניה, תחושו רק תקווה ושמחה ותוותרו על אותה תחושת ייאוש או חוסר אונים אל מול איש מקצוע שאתם לא מצליחים לנחש איך בפעם הבאה ינסה להתחמק מהמחויבויות שלקח על עצמו – אתם חייבים חברת ניהול שתפקח על בנית הבית שלכם.

המפתח להצלחת בניית בית פרטי

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – כל מה שצריך, כדי לבנות את בית החלומות שלכם

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

המרכז הישראלי לתכנון ולבניה מציע צוות מקצועי שילווה וינהל כל פרויקט בניה שלכם – ממש מתחילתו, ועד קבלת מפתח. אנחנו נלווה אתכם בכל שלבי התהליך, נציע רשימת קבלנים ואנשי מקצוע מהטובים, האמינים, המנוסים ובעלי הניסיון בשוק הנדל"ן הישראלי, שיעמדו לרשותכם בבניית הבית שלכם. אנחנו נוודא כי כלל השירותים הנוספים שאתם נדרשים להם, כמו שירותי מדידת הקרקע; שירותי ייעוץ בתחום איטום, אדריכלות, חשמל, ואחרים; שירותי אינסטלציה, חשמל, נגרות, טיח, וכל שירות אחר – יבוצעו על ידי אנשי מקצוע מומחים, בעלי התעודות, הרישומים והניסיון המקצועי הנדרש, והכל – לטובת תוצאה מושלמת, בזמן, ובתקציב שנקבע מראש.

המרכז הישראלי לתכנון ולבניה מציע את שירותי ניהול הפרויקטים – ללא עלות עבור בעלי הקרקע.

התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח לנהל עבורכם את תהליך הבניה של הבית הבא שלכם – כך שאתם תוכלו לקבל בדיוק את הבית שקיוויתם לקבל, בתהליך שליו ורגוע, וללא הפתעות לא נעימות.