בעל קרקע עם זכויות בנייה? בוא להרוויח מכל העולמות!

עסקאות קומבינציה מא' עד ת' בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

קבלנים רשומים, מנוסים ואמינים בפיקוח המרכז

מיקסום רווחים

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבנייה ובתקציב

ללא הון עצמי

אנא השאירו פרטיכם ומומחה עסקאות קומבינציה של המרכז הישראלי לתכנון ובניה

יחזור אליכם לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

עסקאות קומבינציה – להשיג את המרב מהקרקע שלכם, ברווחים עצומים
ומבלי להשקיע מכיסכם

אם יש ברשותכם חלקת אדמה עם זכויות בנייה – בוודאי כבר גיליתם, שלא פשוט לנצל את זכויות הבנייה הללו, ואתם נדרשים להון עצמי גבוה במיוחד – אם אתם מתכוונים לממש את זכויות הבנייה של הקרקע ולהפוך לבעליהם הגאים של נכס (או מספר נכסים) שייבנו מעל הקרקע שלכם. כאשר מימון של פרוייקט בניה כזה הוא לא על הפרק, ומכירת הקרקע אינה משתלמת או שהיא אינה על הפרק מסיבות אחרות – זה הזמן לשקול עסקת קומבינציה – שתאפשר בניית יחידות מגורים על השטח שלכם – בלי שתצטרכו להשקיע מההון האישי או מכספי החסכונות שלכם.

עסקת קומבינציה היא בעלת פוטנציאל לרווחיות משמעותית – הן עבור בעל הקרקע והן עבור אנשי המקצוע שאיתם הוא נקשר לצורך הבנייה. אבל – בעוד הקבלנים ואנשי המקצוע מעורים בתחום, והם לעיתים משווקים חלקי לשון ולא תמיד בעלי הניסיון והעמידות הכלכלית הנדרשים על מנת לעמוד בהתחייבויות שהם לוקחים על עצמם – עסקת קומבינציה היא משתלמת רק כשאתם עובדים מול אנשי מקצוע איכותיים, מנוסים ואמינים.

חשוב שתדעו! שיעור עסקאות הקומבינציה המסתיימים במפח נפש לבעלי הקרקע – הוא גבוה באופן מעורר השתאות!

קבלנים רבים בארץ, לא מצליחים לסיים את הבניה או לא בונים בהתאם להסכם שנחתם – מסיבות של כדאיות כלכלית או בשל קשיים שנקלעו אליהם.

עסקאות קומבינציה דורשות ידע, הבנה וניסיון – כבר בשלב בחירת הקבלן והחתימה על הסכם הקומבינציה!

אל תתמודדו עם פרויקט מורכב כל כך בלי ליווי מקצועי! פנו למרכז הישראלי לתכנון ובניה – ואנחנו ננהל את הפרוייקט בשמכם, נספק רשימת קבלנים ואנשי מקצוע הטובים בארץ, ונדאג שעסקת הקומבינציה שלכם תתנהל לשביעות רצונכם המלאה.

עסקאות קומבינציה – למי זה מתאים?

עסקאות קומבינציה הן מעסקאות הנדל"ן השכיחות בארץ – והן מאפשרות לבעלי קרקעות שאינן בשימוש לנצל את הקרקע על זכויות הבנייה שלה ללא עלויות, לצד פוטנציאל לרווחים גדולים לקבלני הבנייה שיעבדו עימם. בנוסף לרווחים ללא השקעה עבור בעלי הנכס – מדובר בעסקה שיש לה יתרונות מיסוי נרחבים, ביחס למכירת הקרקע או לבניית יחידות דיור עליה, מההון העצמי שלכם.

כיום, בעלי קרקעות בארץ אינם יכולים לנצל את זכויות הבנייה על הקרקע, אולם הם אינם מעוניינים למכור אותה. עסקת קומבינציה מאפשרת לבעלי קרקעות "ליהנות מכל העולמות" – עם בנייה מקצועית של יחידות דיור על פי ההיתרים וזכויות הבנייה – כשאת יחידות הדיור מחלקים ביניהם הקבלן ובעל השטח, לפי שיעורים מוסכמים מראש.

עסקת קומבינציה מועילה לשני הצדדים
עסקת קומבינציה מוצלחת מחייבת אנשי קצוע מנוסים

עסקת קומבינציה מוצלחת = עבודה עם אנשי מקצוע איכותיים

עסקת קומבינציה, היא דרך יעילה להפוך מגרש ללא שימוש לשורת נכסים מושכרת בעלי ערך גבוה – אולם חשוב לנהל את התהליך באופן מקצועי ומושכל, מתחילתו ועוד סופו. קבלנים ואנשי מקצוע שאינם אמינים או מתאימים, עלולים לגרום נזקים בשווי של מיליוני שקלים, בעסקאות קומבינציה מורכבות. על מנת להבטיח בנייה איכותית, על פי סטנדרטים מחמירים, ותוצאות מיטביות – אתם חייבים לעבוד עם אנשי מקצוע מן השורה הראשונה – מקצועיים, בעלי ניסיון בעסקאות קומבינציה באזורים דומים לשלכם, אמינים, בעלי היסטוריה של שפע פרויקטים שהסתיימו בהצלחה ולשביעות רצון הלקוחות.

אל תנהלו עסקאות קובינציה לבדכם

אם אתם לא מנוסים בתחום הנדל"ן – אל תנהלו את הפרוייקט לבדכם. בחירת קבלן ואנשי מקצוע עבור עסקת קומבינציה נדרשת לליווי הן מההיבטים הנדל"ניים והן מההיבטים המשפטיים והחוזיים. אתם חייבים אנשי מקצוע שידאגו לאינטרסים שלכם, ושימנעו מפח נפש, הפסדים כבדים בכסף ומשאבים אחרים, לוחות זמנים שמתארכים, ופרוייקט מייאש שלא נגמר.

תנו לנו לעזור לכם עם עסקת הקומבינציה שלכם

איך תבטיחו עסקת קומבינציה מוצלחת?

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

כבר בעת שעולה המחשבה על מציאת קבלן עבור עסקת קומבינציה – התקשרו אל המרכז הישראלי לתכנון ובניה. אנחנו:

  • נציע לכם מגוון אנשי מקצוע וקבלנים מקצועיים, מדופלמים ומנוסים, שיהיו מתאימים בדיוק לעבודה הבניה אצלכם ויוכלו לבצע אותה לשביעות רצונכם המלאה

  • נסייע לכם בניסוח הסכם שישמור על האינטרסים שלכם. כמה אחוזים מכלל הבניה יישארו שלכם? 20%? 30%? אולי יותר? אל תנסחו הסכם לעסקת קומבינציה עם קבלן – מבלי להתייעץ עם המקצוענים בתחום ניהול פרוייקטי נדל"ן – מהמרכז הישראלי לתכנון ובניה

  • ננהל את הפרוייקט עד לסיום מוצלח, בו אתם מקבלים את מפתחות הנכסים שלכם, לוחצים ידיים לאנשי המקצוע ומודים לכולם על שירותים מצויינים. בכל אתגר, בכל עיכוב, בכל חריגה מההסכם (אם תהיה) – אנחנו נהיה שם, למצוא פתרונות ולהבטיח שהפרויקט ממשיך להתנהל על מי מנוחות, עד לסיומו

חשוב לדעת, כי הליווי המוצע לבעלי מגרשים מטעם המרכז הישראלי לתכנון ובניה – מוצע ללא עלות. פנו אלינו עוד היום – ונשמח ללוות אתכם לעסקת קומבינציה מוצלחת!