תמ"א 38
בפיקוח וליווי המרכז הישראלי לתכנון ובניה

השירות ניתן חינם לבעלי נכסים!

אנשי מקצוע בדוקים ומובילים בפיקוח המרכז

הוספת ממ"ד, מעלית
וערך לנכס שלכם

ביטחון וחיזוק המבנה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבניה ובתקציב

שיפור איכות חיים

הליך מהיר: טיפול בהליכי רישוי וזירוז בירוקרטיה

מעוניינים לשדרג את איכות החיים עם תמ"א 38?

אנא השאירו פרטיכם ונציג של המרכז הישראלי לתכנון ולבניה יחזור אליכם לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

isolated-2433529_1280.png

תכנון ובנייה של פרוייקטי תמ"א 38 – איך מוצאים יזם / קבלן?

פרוייקטי תמ"א 38 הם פרויקטים רווחיים, שהבחירה בהם היא מתבקשת. אתם יודעים, כי הפרוייקט ייטיב את איכות החיים עבור המתגוררים בנכס (בין אם זו המשפחה שלכם או בין אם מדובר בנכס מניב להשקעה), ויעלה את ערכו (רק לאחרונה נמצא כי פרוייקטי תמ"א 38, למשל, מעלים את ערך הנכסים במבנה המשופץ בעד 60%!).

ביחד עם זאת, ברור כי מדובר בפרויקטים ארוכים, הדורשים מהקבלן איתנות כלכלית, ומבעלי הנכסים המנהלים את הפרוייקט ידע נרחב בתחומי הבנייה – שלא תמיד יש בידיהם.

איך תבטיחו כי אנשי המקצוע שתעבדו מולם יהיו אלה הנכונים עבורכם?

כיצד תוודאו, כי הקבלן יעמוד בכל תנאי ההסכם, ויבצע את הבנייה בצורה מהירה ואיכותית?

איך תדעו כי הסכום הגבוה שתשקיעו בשיפוץ יושקע בצורה נכונה ויישא פרי?

התשובה לכל השאלות האלה היא אחת – עבודה מול אנשי מקצוע איכותיים.

אם אתם לא בטוחים שיש ביכולתכם להבחין בין אנשי מקצוע מנוסים, מדופלמים, אמינים ומתאימים לפרויקט התמ"א 38 שלכם, לבין כאלה שאינם מסוגלים לבצע את הפרוייקט בהצלחה – חשוב שתדעו, שתוכלו לקבל סיוע, ליווי וייעוץ מקצועיים שיבטיחו העסקת אנשי מקצוע מתאימים, לצד טיפול בכל שאר ההיבטים של פרוייקט הבינוי שלכם – וכל זאת, ללא תשלום!

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר כבר היום, ונשמח לעמוד לצידכם, ולהבטיח שפרויקט הבנייה שלכם יתנהל על הצד הטוב ביותר - ועל מי מנוחות.

איך בוחרים קבלן / יזם תמ"א 38 שיתאים לפרויקט שלכם?

פרוייקטי נדל"ן הם מהעסקאות היקרות והמשמעותיות שמרביתנו מבצעים במהלך החיים – וביחד עם זאת, מעל 85% מהקבלנים בפרויקטי תמ"א 38, לא מסיימים את הפרויקט לשביעות רצון הלקוח.

על מנת להבטיח כי כל פרוייקט תמ"א 38 מתנהל בצורה האופטימאלית, חשוב להשיג ידע נרחב בתחום הבינוי והתכנון, הכולל היבטים טכניים והבנה בחומרי הגלם לבנייה, יכולת משא ומתן, ועוד. אם אין בידיכם את הידע הנדרש לפיקוח על עבודה תכנון ובנייה – אל תנסו לנהל כזו עבודה לבדכם! היעזרו בצוות מקצועי שיוודא שהפרויקט שלכם מתנהל היטב.

הקבלנים ואנשי המקצוע המתאימים לפרוייקט התמ"א 38 של הנכס שלכם

לאחרונה התפרסמו שלל ידיעות אודות קבלנים ויזמים שלא הצליח לסיים פרוייקטי תמ"א 38, בעיקר בשל קשיים כלכליים. הכשלים עליהם מדווחים בעלי נכסים בפרויקטים כאלה הם רבים ומגוונים: אי עמידה בלוחות הזמנים, שימוש בחומרי גלם באיכות פחותה; הקצאת פחות עובדים לפרוייקט ועיכובים שגוררים תשלומים ועלויות עבור בעלי הנכסים; והגרוע מכל בפרויקטים כאלה – הודעה על הפסקת העבודה של הקבלן.

על כן – כבר בשלב תחילת הפרוייקט, חשוב שתפעלו על מנת להקטין את הסיכון להפסדי כספים, לאי עמידה בתנאי החוזים ולעיכובים מורטי עצבים מצד הקבלן ואנשי המקצוע.

איך לבחור יזם וקבלן לתמ"א 38

חושבים לנהל בעצמכם את קבלן התמ"א 38 שלכם? תחשבו שוב!

לא כדאי לנהל פרויקט תמ"א ללא ניסיון

אם אתם מתעתדים להתחיל פרוייקט תמ"א 38, ואתם תוהים מה תהיה הדרך הנכונה, החסכונית והבטוחה ביותר לנהל את הפרוייקט – הגעתם למקום הנכון!

צוות המרכז הישראלי לתכנון ולבנייה, מציע ליווי מקצועי, אמין, זמין ואיכותי לפרוייקטים של תכנון, בינוי ושיפוץ מבני נדל"ן – מתחילת הפרוייקט ועד סופו.

הבחירה המשמעותית ביותר שתקבלו בתהליך הבנייה שלכם, היא הבחירה בקבלן  ו/או באנשי המקצוע שיבצעו, הלכה למעשה, את תהליך הבנייה בנכס.

קשה להדגיש מספיק את החשיבות בבחירת קבלן טוב!!

קבלן איכותי יהיה: קבלן מנוסה בפרויקטים דומים, עם איתנות כלכלית (שהיא הכרחית עבור פרויקטים כאלה), ניסיון והמלצות בפרויקטים דומים.

לאחר שאיתרתם קבלן מתאים ובדקתם כי כל מאפייניו משרתים את הפרוייקט שלכם, חשוב שתגיעו איתו להסכם וחוזה עבודה שיכיל את כל ההיבטים לקראת פרוייקט בינוי מושלם עבורכם. כאן, כשאתם נושאים ונותנים לקראת הסכם עבודה – שביעות רצונכם צריכה להיות בראש מעייניו של הקבלן, ולא גריפת רווחים נוספים – על חשבונכם.

גם אם צלחתם את שני השלבים המתישים הללו, של בחירת קבלן והסכם איכותי – חשוב לעקוב אחר פעילות הקבלן באופן מקצועי ושוטף, כדי לוודא שהוא מבצע את העבודה בהתאם לכלל תנאי החוזה.

מתקשים לנהל את הפרויקט בעצמכם? אנחנו כאן עבורכם!

המרכז הישראלי לתכנון ובנייה מציע שירות לבעלי נכסים, הכולל ליווי בפרויקטים של שיפוץ, תכנון ובנייה, כמו תמ"א 38, התחדשות עירונית, ואחרים.

אנחנו מציעים ליווי מקצועי מהרגע הראשון, הכולל את כלל ההיבטים לפרוייקט בינוי מושלם – כולל טיפול בהסכמות דיירים, התנהלות מול הגופים הבירוקרטים, ובפרט – איתור אנשי מקצוע שיתאימו לפרוייקט שלכם, וניהול העבודה מולם – עד לקבלת מפתח!

את כל זאת – אנחנו מציעים לבעלי נכסים העומדים בפני פרויקט בינוי משמעותי – ללא עלות.

פנו אלינו עוד היום, ונשמח להתוות את הדרך לפרויקט תמ"א 38 שיתנהל ללא מהמורות, בליווי צמוד של אנשי המקצוע של המרכז הישראלי לתכנון ולבניה.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה