הבטחת בנייה איכותית

עמידה בתקנים ורגולציה

התחייבות לעמידה בלו"ז, במפרט הבניה ובתקציב

בניה בראש שקט

תכנון מדויק וחסכוני

קבלנים רשומים, מנוסים ובפיקוח המרכז

מעוניינים להתקדם בבטחה לעבר ביתכם החדש?

אנא השאר פרטיך ונציג של המרכז הישראלי לתכנון ובניה יחזור אליך לתיאום פגישה אישית ללא התחייבות:

תודה! נחזור אליך בהקדם

בנו את בית חלומותיכם בפיקוח ובליווי
של המרכז הישראלי לתכנון ובניה
בפיקוח ובליווי

Couple 5.png

בניית בית פרטי – השאלות שכל בעל קרקע לבנייה חייב לתת עליהן את הדעת

בניית בית פרטי היא פרוייקט בינוי מורכב, בעל היבטים הנדסיים, בירוקרטים, עיצוביים, ועוד. מי שחולם על בניית בית פרטי, לא בהכרח מסוגל (או רוצה) לקחת על עצמו את ניהול כל ההיבטים המורכבים של הפרוייקט, בפרט כאשר על הפרק מעל 1.5 מיליוני שקלים, היא העלות הבסיסית לבניית בית של 140 מ"ר.

אם אתם מעוניינים להשקיע את התקציב לבנייה (שבוודאי חסכתם במאמץ רב) בחוכמה, להגן על פרוייקט הבניה שלכם ולהבטיח שתוצאות הבניה יהיו אותו הבית שחלמתם עליו – כדאי שתשקלו ניהול מקצועי של הפרויקט על ידי חברת ניהול פרויקטי בינוי מקצועית.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – מציע ליווי וניהול מקצועיים של פרוייקטי נדל"ן, כמו בניית בתים פרטים, וגם – פרוייקטי שיפוצים כלליים, שיפוץ חזיתות ומעטפות של בנייני מגורים, תמ"א 38, עסקאות קומבינציה, ועוד. ניהול פרוייקטי בנייה של בתים פרטיים מוצעת לבעלי הקרקע ללא תשלום – אבל מבטיחה שיימנעו מכם הפסדי כספים, עיכובים בלוחות הזמנים, תסכול וחוסר אונים.

הנה כמה שאלות – שכדאי שתדעו להשיב עליהם, רגע לפני שאתם נכנסים להרפתקת חייכם, בבניית הבית שלכם.

בשורה התחתונה, כמה זה יעלה לי?

הניסיון שלנו מראה, כי התקציב לבניית בית פרטי נוטה לגדול עם התפתחות הפרוייקט... כמובן שעלויות הבניה משתנות משמעותית על פי גודל הבית, מיקומו, סטנדרט הבניה ומשתנים נוספים, אולם באופן כללי ותיאורטי, תכנון מאוזן יהיה סדר גודל של כ – 10,000 ₪ למ"ר, לפני תשלומי מיסים, לא כולל היתרים, תשלומים על עיצוב הבית, ועוד.
מומלץ, שתתכננו תקציב ריאלי לבניית הבית – אבל תוודאו שתוכלו לעמוד בחריגה של עד 30% העלות המתוכננת של הפרוייקט. אל תשכחו לקחת בחשבון את ההוצאות ה"בירוקרטיות", כמו אגרות בנייה והיטל בנייה, תיווך, עורכי דין שילוו את ההליך, היטל השבחה ברכישת הקרקע (בדרך כלל משולמת על ידי מוכר הקרקע), ועוד.

כשאתם מתכננים את התקציב שלכם, אתם סומכים על אנשי המקצוע שיבצעו את עבודתם, במסגרת התקציב המתוכנן, ותוך שמירה על שימוש בחומרי גלם איכותיים – כדי שתוכלו ליהנות מהבניה ומהבית לאורך שנים רבות. רק ניהול מקצועי – יבטיח שזה יהיה המצב, שהקבלנים ואנשי המקצוע לא יחרגו מתקציב הבניה, ושחומרי הגלם המשמשים לבניה יהיו בדיוק על פי התכנית ובאיכות שציפיתם לקבל.

כמה עולה לבנות בית פרטי
בניית בית פרטי מחייבת בחירת אנשי מקצוע מעולים

כמה אנשי מקצוע תצטרכו לבחור בתהליך?

תהליכי הבניה של בית פרטי נדרשים למגוון אנשי מקצוע – החל מקבלני השלד האחראיים להנחת היסודות לבניית הבית שלכם – וכלה באנשי העיצוב וקבלני הגמר, שיסייעו לבחירת צבעי הקירות והחיפויים, לקבוע את מיקומי נקודות התאורה, ועוד. בדרך, תפגשו בוודאי בשפע של אנשי מקצוע נוספים – חשמלאים, שרברבים (אינסטלאטורים), אנשי איטום, מומחי גגות, ועוד, ועוד.

כל איש מקצוע שישתתף בתהליך הבניה של הבית שלכם – נדרש להיות איש מקצוע מדופלם, מנוסה, אמין, ובעל שפע של ניסיון מתאים.

על מנת להבטיח שכל אנשי המקצוע שיבנו את הבית שלכם יהיו מהאיכות והמקצועיות הגבוהות ביותר – מומלץ לעבוד עם חברת ניהול, אשר עובדת עם רשימת אנשי מקצוע וקבלנים מומחים בתחומם

אילו חוזים והסכמים אתם צריכים לנסח על מנת להבטיח את איכות הבניה של הבית שלכם?

ניהול הפרויקט של בניית הבית שלכם יכול להיעשות באחת משתי דרכים: או בדרך של העסקת מנהל אחד שידאג ל"העסקת משנה" של כל אנשי המקצוע, הקבלנים והמומחים על פי הצורך תוך התקדמות הפרוייקט – או, בדרך של העסקת כל קבלן ואיש מקצוע באופן נפרד. כך, אתם מגיעים למצב שאתם נדרשים להבין בתחומי העיסוק של כל אחד מאנשי המקצוע בבניית הבית שלכם, מסוגלים לנסח הסכמים שישמרו על האינטרסים שלכם – ולוודא שאנשי המקצוע שומרים על ההסכם, ומנהלים את העבודה בתקציב ובלוח הזמנים המבוקשים.

כך תבטיחו את איכות בניית הבית הפרטי שלכם

המרכז הישראלי לתכנון ובניה – כל היתרונות, במקום אחד

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

המרכז הישראלי לתכנון ולבניה עוסק בניהול פרוייקטי בינוי ונדל"ן, דוגמת בניית בתים פרטיים, תוך ליווי בעלי הנכס מתחילת התהליך ועד לרגע המרגש של קבלת מפתח. צוות של קבלנים ואנשי מקצוע מהמקצועיים והמנוסים בארץ, יבטיחו הצלחה מלאה של כל שלב בבניית הבית החדש שלכם. והכל – תוך שמירה על תקציב הבנייה שלכם ולוחות הזמנים שנקבעו.

ניהול הפרויקטים המקצועי המוצע על ידי המרכז הישראלי לתכנון ובניה – מוצע ללא תשלום עבור בעלי הנכס.

פנו אלינו, ונשמח לספק ליווי מקצועי - להצלחת פרוייקט הבניה של הבית הפרטי שלכם!