השאירו פרטיכם כאן ואנו נאתר את בעלי המקצוע המתאימים והאמינים עבורכם

תודה! נחזור אליך בהקדם

אודות המרכז הישראלי לתכנון ובניה

אודות המרכז הישראלי לתכנון ובניה

פרויקטים של תכנון, שיפוץ ובנייה בנדל"ן דורשים מבעלי הנכסים להעמיד מיליוני שקלים לטובת התקשרות עם קבלן – האם תשימו סכום כזה על קרן הצבי ותבחרו קבלן ללא ייעוץ מקצועי?

בתחום הנדל"ן, פרוייקטי בנייה ושיפוצים כלליים, תמ"א והתחדשות עירונית הם פרויקטים מורכבים וסבוכים בירוקרטית, המצריכים הן מבעל הנכס והן מהקבלן "גב כלכלי" והוצאות גבוהות. לצערנו, הרוב הגדול של עסקאות בין בעלי נכסים לקבלנים – מסתיימות במפח נפש עבור המשקיעים.

הצורך להבין בתחום, לפקח על לוחות הזמנים, להכיר את החומרים ושיטות העבודה – פשוט לא מאפשר לבעלי נכסים שלא מגיעים מן התחום, לפקח על קבלנים באופן שיבטיח פרוייקט מוצלח: בלי לחרוג ממסגרת התקציב שנקבעה, בלי לחרוג מלוחות הזמנים, ובעיקר – בלי לאבד את הקבלן בשל הערכות מחיר לא נכונות, אמינות מוטלת בספק או קשיים כלכליים במהלך הפרוייקט.

צוותים מקצועיים במגוון שירותי בניה ושיפוצים

המרכז הישראלי לתכנון ובניה מאגד בתוכו צוות מקצועי של קבלנים, מהנדסים, ואנשי מקצוע נוספים בתחום הבניה - מהטובים והמנוסים ביותר בשוק. ניהול כל פרוייקט נדל"ן באמצעות מומחי המרכז, משמעו קבלת בחירות שיובילו להצלחה מובטחת בתהליכים הסבוכים של בנייה ושיפוץ מבנים, משלב הרעיון – ועד לנכס מחודש בהצלחה.

מומחים לפרוייקטי נדל"ן

צוות המרכז הישראלי לתכנון ובנייה מתמחה בניהול פרוייקטי נדל"ן, גם כשאלה גדולים, מורכבים, או סבוכים. עם ניסיון של מעל עשרים שנה, למעלה מעשרה בניינים שכבר נבנו ועשרות פרויקטים שנוהלו בהצלחה - אנחנו נהיה שם עבורכם - לנהל את הפרוייקט במקצועיות מול כל קבלן או איש מקצוע, לדאוג שמפרט הבנייה שהובטח ימומש במלואו, לוודא שלוחות הזמנים לפרוייקט נשמרים – ולשמור על שביעות הרצון שלכם, בעלי הנכס או המשקיעים, בתהליך.

המושג "יתרון יחסי" לקוח מעולם הכלכלה, הוא מתאר שוק שבו לכל אחד יש תחום מומחיות – כאשר כל השוק מרוויח כשכל אחד מתמחה בנושא מסויים, לרווחת הקהילה.

המרכז הישראלי לתכנון ובנייה מתמחה בליווי של פרוייקטי תכנון ובנייה – החל משלב בחירת הקבלן המבצע ועד לקבלת מפתח לנכס מחודש, שהן הפונקציונאליות שלו והן ערכו - מוטבו.

כאמור, השירות הניתן על ידי המרכז הישראלי לתכנון ובניה הוא ללא עלות.

מומחים לפרוייקטי נדל"ן

הידעתם?
במהלך שנת 2018 נסגרו מעל 3,000 חברות קבלניות – ואלפי פרוייקטי בנייה ושיפוצים נתקעו, וגרמו הפסדים של עשרות ומאות אלפי שקלים לבעלי נכסים

פרוייקטי בנייה ושיפוץ מבנים הם פרויקטים בהם מושקעים סכומים גדולים - ובכל פרוייקט בנייה, ובפרט בפרויקטים המצריכים חוסן כלכלי מצד הקבלן (כמו למשל פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית), אתם חייבים לדעת שאתם עובדים עם מקצוען, שיטפל בפרוייקט שלכם בדיוק על פי הציפיות.

עם זאת, המציאות בשוק הבנייה הישראלי מציירת תמונה עגומה – עשרות פרויקטים שהופסקו באמצע, מאות חברות קבלניות שנכנסו למצב חדלות פירעון, וקהל רב של לקוחות ובעלי נכסים שבחרו קבלן לא מקצועי – ונותרו חסרי אונים.

מדובר בהפסד משמעותי של משאבים – ביניהם לא רק כסף, כי אם גם זמן, ולעיתים ההפסדים הם ממש הרי אסון, עם פרויקטים שנתקעים, לוחות זמנים שמתארכים עד כדי פי שתיים ויותר מזה המקורי שעל בסיסו נחתם הסכם העבודה, ועוד.

אתם מוצאים את עצמכם מטופלים בפרוייקט בנייה שאינכם מבינים די על מנת לדעת אם הוא מתנהל על מי מנוחות אם לאו, מתקשים לוודא את איכות העבודה וחומרי הגלם וחשים חוסר אונים.

המרכז הישראלי לתכנון ובניה

פיקוח על פרוייקטי בנייה – הופכים תכנית למציאות

כשאתם בוחרים לאפשר לצוות המקצועי שלנו, מהמרכז הישראלי לתכנון ובניה, לנהל את פרוייקט הבניה שלכם – אתם בוחרים לעבוד עם שורה של קבלנים ואנשי מקצוע מהטובים ביותר בישראל, אותם אנחנו בוחרים בדקדקנות ובודקים בכל פרויקט, לכל אורך הדרך.
הניסיון העתיר בליווי פרויקטים של בנייה ושיפוצים בארץ מאפשר לנו להתמודד באופן מקצועי עם ההיבטים השונים בכל פרוייקט של בנייה או שיפוץ – כמו למשל:

  • עסקאות קומבינציה

  • תמ"א 38 

  • תוספות בניה והרחבות 

  • מרפסות שמש

  • תוספת ממ"דים 

  • שחזור מבנים ושיפוצי חזיתות/מעטפת 

  • בניית בתים פרטיים 

  • שיפוצים כלליים 

השירות ניתן בחינם לבעלי נכסים

הצוות המקצועי שלנו גובה עמלות מהקבלנים המעורבים בכל ליווי של פרויקטים בנייה – ועל כן, עבור בעלי הנכסים השירות מוצע ללא עלות.

צרו עימנו קשר עכשיו – אנחנו נלווה אתכם לאורך השיפוצים, הבנייה או החידוש של הנכס שלכם, נסייע בבחירת קבלנים מבצעים שיהיו מקצועיים ואיכותיים, נוודא התקדמות נאותה של הפרוייקט על פי החוזה – וכל זאת, ללא תשלום מצידכם כלל.

אנחנו במרחק טלפון אחד
053-2462198

התקשרו כעת – ונסייע לכם לנהל פרוייקט בנייה ושיפוצים בהצלחה ועל פי לוחות הזמנים שתקבעו!